TOP GUIDELINES OF کارشناس خودرو

Top Guidelines Of کارشناس خودرو

Top Guidelines Of کارشناس خودرو

Blog Article

هیوندای بنز نیسان تویوتا کیا بی ام و لکسوس مزدا سانگ یانگ چری سوزوکی فولکس واگن جک پژو رنو ولوو

تیم حرفه‌ای و کارآزموده خودرو۴۵ علاوه بر دانش و تجربه لازم برای کارشناسی خودرو، با پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و تجهیزات روز آشنایی دارد.

 پولیش خودرو رنگ و درخشش اصلی رنگ خودروی شما را بازیابی می‌کند و آن را درخشان‌تر، جدیدتر و براق‌تر می‌کند.

مشاهده مقاله بعدی فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

دلیل دیگری که می‌تواند شما را ترغیب کند آچاره را انتخاب کنید، این است که آچاره در سال ۱۴۰۰ برای چهارمین سال پیاپی موفق شد در جشنواره وب و موبایل در حوزه خدمات به‌عنوان اپلیکیشن برتر سال انتخاب شود. آچاره از ابتدای تاسیس همواره در تلاش برای بالا بردن کیفیت خدمات خود بوده و همچنان در این مسیر حرکت می‌کند بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، مطمئن باشید که به آن رسیدگی می‌شود.

همچنین برای اینکه کارشناسی ماشین در محل را بتوانید به بهترین نحو انجام دهید می‌بایست دارای تجربه کافی و توانایی استفاده از ابزار و وسایل باشید. از دیگر موارد ضروری در این مورد این است که بتوانید هزینه یک خودرو را در کوتاه ترین تخمین بزنید.

حتما بخوانید: نحوه تشخیص ماشین اتاق تعویض و معایب خرید این نوع خودروها

در صورتی که قصد داشته باشید خودروی دست دومی خریداری کنید، خیلی مهم است که از سالم بودن آن مطمئن باشید. شاید بتوانید بخشی از مشکلات بدنه یا مشکلات جزئی فنی ماشین را پیدا کنید، اما تشخیص خیلی از مشکلات نیاز به دانش و تجربه کافی در حوزه معاینه فنی و بدنه دارند و نیاز است که از کسی کمک بگیرید تا در خریدتان ضرر نکنید.

پس از اتمام کارشناسی فنی و بدنه، تیم قیمت‌گذاری کارنامه به استناد کارشناسی انجام‌شده، بازه قیمت خودرو را تعیین و در گزارش نهایی ثبت می‌کند.

این روزها به‌دلیل قیمت‌های بسیار بالای خودروها، کمتر کارشناس ماشین کسی قادر است خودروی صفر بخرد. هنگام خرید خودروی کارکرده، لازم است از سلامت ماشین مطمئن شوید.

در این سرویس پس از ثبت درخواست، برای انجام کارشناسی باید به یکی از مراکز کارنامه مراجعه کنید.

بررسی اصالت مدارک خودرو یکی از مهم‌ترین مقدمات کارشناسی خرید خودرو دست دوم به حساب می‌آید، چون وجود هر تضاد و تناقضی در مدارک، به معنی مشکوک بودن ماشین به سرقتی بودن یا غیرقانونی است.

اسکنرهای تشخیصی، مولتی‌متر و دستگاه‌های تراز: این ابزارها می‌توانند اطلاعات ارزشمندی درباره عملکرد سیستم‌های مختلف خودرو ارائه دهند و به‌سرعت هر مشکلی را شناسایی کنند.

در روند معامله خودرو دست دوم توسط خودرو۴۵، کارشناسی خودرو کارکرده به صورت رایگان انجام می‌شود.

Report this page